POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

 

Uderzenia MOCYKurs on-line

Już niebawem znajdziesz tutaj informacje i pzekierowanie na stronę mojego kursu on-line dla dojrzałych kobiet. Tymczasm możesz dołączyć do warsztatu w realu, który planuję na styczeń 2024! Więcej info znajdziesz w zakładce "warsztaty".
WARSZTATY

UDERZENIA MOCY - jesień '23, Warszawa

Zapraszam na kolejną edycję mojego autorskiego warsztatu, poświęconego tematowy menopauzalnej przemiany.  Twój stosunek do tego okresu jest kluczowy dla sposobu, w jaki doświadczasz zmian cielesnych, psychicznych i duchowych, które mają miejsce w ciągu tych kilku czy kilkunastu lat i ostatecznie kończą się ustaniem menstruacji, czyli rzeczywistą menopauzą. To, w jaki sposób przejdziesz przez tę przemianę i przywitasz siebie nową jest bardzo ważne. W dużej mierze to od Ciebie zależy, jaka będzie ta trzecia faza życia. 

Podobnie jak ładunek elektryczny menstruacja oraz falowanie naturalnych rytmów to „prąd zmienny”. W okresie menopauzy przepływ energii intensyfikuje się i stabilizuje jak „prąd stały”. Jesteśmy naładowane energią w taki stopniu, w jakim otworzyłyśmy się na mądrość Staruchy - Farida Sharan

Zapisy na wydarzenia