POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

 

O psychoterapiiJak wygląda terapia?

Jeśli nigdy nie byłaś/byłeś na sesji psychoterapii, być może ważne będą słowa wyjaśnienia, jak może wyglądać praca w gabinecie.

JAK TO DZIAŁAPsychoterapia w praktyce

Jest inna dla każdego

Terapia ma na celu wniesienie wewnętrznego świata danej osoby do jej świadomości. To przestrzeń na przyglądanie się wzorcom i trudnościom doświadczanym w życiu i eksplorowanie towarzyszących im emocji. Zgłębianie wcześniejszych doświadczeń może prowadzić do pełniejszego zrozumienia obecnej sytuacji. Dla każdego człowieka będzie to proces indywidualny, który przebiega w zupełnie inny sposób.

Co działa i pomaga?

Chociaż w danej chwili zmiana  zewnętrznych warunków życia może być niemożliwa jednak zmiana wewnętrznych wzorców, postaw i sposobów reagowania wpływa na odmienne postrzeganie obrazu sytuacji. Rozwiązanie wewnętrznych konfliktów i osiągnięciu wolności od przeszłości przynosi ze sobą możliwość pełniejszego życia w teraźniejszości. Kiedy nie można zmienić warunków życia, może pojawić się  nowe podejście do niego .

Relacja terapeutyczna

Podczas sesji terapeutycznych kształtuje się relacja, mająca służyć procesowi leczenia. Jest to relacja terapetyczna, czyli wzajemne uczucia i postawy pomiędzy pacjentem i terapeutą, a także sposób ich wyrażania. Jest to szczególna, niesymetryczna i niepodobna do innych więź, ponieważ terapeuta nie uczestniczy w życiu prywatnym pacjenta, nie opowiada o sobie i obowiązuje go tajemnica zawodowa.

https://izabelacisekmalec.pl/wp-content/uploads/2022/02/image_services_01.jpg

TRUDNOŚCIKiedy sięgnąć po pomoc?

Zapraszam do mojego gabinetu, jeśli zauważasz powtarzające się kłopoty i masz poczucie, że „kręcisz się w kółko”. W sytuacjach, kiedy doświadczasz  napięć i trudności. A szczególnie w tych momentach, kiedy przeżywasz ból i cierpienie, albo stany jak poniżej.

Poczucie pustki, braku sensu
Poczucie wyizolania ze świata
Smutek, obniżony nastrój
Lęki i niepokoje
Niskie poczucie własnej wartości
Niesatysfakcjonujące relacje

INFORMACJE Jak się skontaktować?

ZNAJDŹ MÓJ GABINET
Mój gabinet
Wolnej Wszechnicy 4 Warszawa-Ochota
REZERWUJ TERMIN
Dni pracy
Poniedziałek-czwartek 11-19.30
ZADZWOŃ
Telefon
0048 660 633 377
NAPISZ
E-mail
kontakt@izabelacisekmalec.pl