POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

 

Menopauzalny mentoringJak pracuję
z dojrzałymi kobietami?

Od lat profesjonalnie wspieram kobiety przechodzące menopauzalną przemianę. Możesz umówić się na pojedynczą sesję, możemy spotkac się kilka razy na miarę Twoich potrzeb, oferuję także sprawdzony pakiet siedmiu menopauzalnych sesji.

JAK TO DZIAŁAMenopauzalny mentoring

Przekonania

Uważam, że jedną z podstaw menopauzalnego wsparcia jest praca  z przekonaniami. Z jednej strony wymaga to przyjrzenia się im na indywidualnym poziomie, z drugiej niezywkle istotny jest ich kulturowy wymiar. 

Emocjonalność

Każda kobieta będzie nieco inaczej przechodzić menopauzalny czas i może przeżywać różnorodne, czasem silne, a kiedy indziej słabiej odczuwalne stany emocjonalne. Jednak ten obszar wymaga szczególnej troski.

Cielesność

W czasie menopauzy nie tylko mogą, choć nie muszą, doskwierać różnorodne cielesne symptomy, ale i zmienia się samo ciało. Dlatego ważne jest, by przyjrzeć się obrazowi własnego ciała i zadbać o styl życia. 

https://izabelacisekmalec.pl/wp-content/uploads/2022/02/image_services_01.jpg

TRUDNOŚCIKiedy warto się zgłosić po pomoc?

Prowadzę od lat sesje menopauzalnego mentoringu. Wspólnie zastanowimy się, czy najlepszy byłyby spotkania edukacyjne i na określony teamt czy wolisz jednak indywidualnewsparcie i podążanie za Twoim procesem. Zapraszam, jeśli uznasz, że potrzebujesz wsparcia w okresie menopauzalnej przemiany i zauważasz na przykład poniższe problemy.

obniżony nastrój
stany lękowe
utratę pewności siebie
ataki paniki
słabą koncentrację
poczucie braku sensu i izolacji

INFORMACJE Jak się skontaktować?

ZNAJDŹ MÓJ GABINET
Mój gabinet
Wolnej Wszechnicy 4 Warszawa-Ochota
REZERWUJ TERMIN
Dni pracy
Poniedziałek-czwartek 11-19.30
ZADZWOŃ
Telefon
0048 660 633 377
NAPISZ
E-mail
kontakt@izabelacisekmalec.pl