POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

 

Polityka menopauzalnaDla jakich organizacji?

Podobnie jak przed kilku laty stałam się pionierką nowoczesnej edukacji menopauzalnej, tak obecnie inicjuję wsparcie dla firm, które rozpoznały, że istotne jest wdrożenia polityki menopauzalnej.

Edukacja menopauzalnaJak można zapewnić wsparcie?

Różnorodność

Każda kobieta będzie miała inne doświadczenia związane z przechodzeniem menopauzy. Wspierająca kultura pracy może zapewnić jej pomocną bazę. Liderzy mogą oprzeć się na edukacji i konkretnych wytycznych, by wspomagać poszczególne pracowniczki.

Edukowanie

Podstawą będzie praca z kulturowymi stereotypami. Oraz rzetelna edukacja dotycząca symptomów oraz trudności, z jakimi mierzą się kobiety podczas menopauzy. Ważne będzie zrozumienie dla fizycznych oraz psychicznych objawów oraz uwzględnienie ich w miejscu pracy.

Program wsparcia

Rozpoznanie objawów i trudności pozwoli opracować konktretne rozwiązania w danym środowisku. Taki program może obejmować nowe podejście do dojrzałych pracowniczek i konkretne działania wsparciowe. A także zmiany warunków pracy i udogodnienia w pomieszczeniach.

https://izabelacisekmalec.pl/wp-content/uploads/2022/02/image_services_01.jpg

PRACUJĄC Z TRUDNOŚCIAMIPOMOC DLA ORGANIZACJI

Zapraszam osoby z działów HR, które rozpoznają zasadność wprowadzenia polityki menopauzalnej. Powody mogą być różne, od poprawy motywacji, transperentności i zaufania w zespole, poprzez zamiar utrzymania doświadczonej, zaufanej i wykwalifikowanej kadry po wysiłki w obniżeniu kosztów rekrutacji.  Moja oferta  dla firm obejmuje:

webinary
filmy edukacyjne
edukację kadry menadżerskiej
warsztaty dla kobiet
indywidualne spotkania
opracowanie rozwiązań w miejscu pracy